Парфумерія / / Each Other
The House Of Oud

Each Other

Парфумована вода
75 ml
6 699 грн.
Each Other - це данина Мілану. Оригінальна казка, заснована на вуличному мистецтві, натхненні, неписаних правилах і сильному почутті приналежності до команди.
Життя міста, рух, енергія ... Графіті, вулична культура, світські вечора і раути ... Всі ці складові, як оригінальну казку, передає нішевий аромат «Each Other» від The House of Oud.
Each Other - четвертий аромат в колекції THoO. Його творці - парфумери Cristian Calabrò і Andrea Casotti - надихнулися атмосферою м. Мілана (Італія), в якому ніби існують свої неписані правила, своя мова спілкування і свій потужний рух.
Саме це, вони постаралися передати через аромат. Візуальним натхненням слугували талановиті графіті KayOne.

Cristian Calabrò: «Each Other - це міський парфум, потужний, насичений натхненням і відчуттями від підземного руху, вечорів, атмосфери в галасливій столиці.

Аромат, в якому цедра лимона і грейпфрута змішується з ароматними травами, як в коктейлі, який супроводжує хвилюючий міланський вечір.

Полин і аїр малюють «гіркий» фон, який характеризується темною тональністю, як ніби розповідає про таємну сторону міського руху.

Нарешті, теплі ноти лабданума і світліші і сухі ноти ветивера нагадують нам про нічне освітлення цієї неймовірно захоплюючої художньої течії ».

«Each Other» - аромат Міського настрою.

Сімейство: міський ветивер

Верхні ноти: грейпфрут, цитрусові ноти, рожевий перець.

Середні ноти: коріандр, аїр, полин.

Базові ноти: ветивер, лабданум, сіра амбра.

Парфумер: Andrea Casotti, Cristian Calabrò