Доставка та оплата

Доставка безкоштовна.

Нова пошта. Безкоштовна відправка службою доставки "Нова пошта" здійснюється до відділення Нової Пошти у будь-яку точку України. Строк доставки від 2 робочих днів з моменту оформлення замовлення, оплата – при отриманні замовлення у відділенні «Нова пошта».   

Самовивіз. Ви також можете забрати товар самостійно. Адреса: м. Київ, вул. Кожум'яцька, 18
Про строки доставки замовлення Вам повідомить адміністратор у момент підтвердження замовлення, також інформацію про переміщення вашого замовлення Ви можете побачити у Особистому кабінеті та за допомогою смс повідомлення. Замовлення, які не були забрані протягом 3-х днів з моменту доставки, будуть анульовані.

Оплата. Оплата здійснюється такими способами:

- при отриманні замовлення у відділенні «Нова пошта».

- зарахування на розрахунковий рахунок у банку .

Ви можете оплатити товар, поклавши необхідну суму на розрахунковий рахунок або картковий рахунок у будь-якому відділенні банків Укрсіббанк або через термінал .

Необхідні реквізити Ви можете дізнатися у адміністратора.

Години роботи:

Понеділок – неділя: 11.00-20.00

У святкові та вихідні дні товар не доставляється. Якщо Ви зробили замовлення у п’ятницю ввечері, суботу або неділю, то доставка товару здійснюватиметься у понеділок-вівторок.

Повернення товару. Згідно закону про Захист прав споживачів, №172 від 19.03.1994 р., парфумерно-косметичні товари не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення, будь- ласка, впевніться, що доставлений товар відповідає Вашому замовленню і має непошкоджене пакування. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд, Ви маєте право відмовитися від покупки. Товар не може бути поверненим після пошкодження пакування.